Pecans - Raw Halves
Raw Pecan Halves – Premium Grade
Butter-smooth and antioxidant-rich, our Raw Pecan Halves are 100% natural, shelled, and batch-tested gluten and peanut-free. Grown in the USA and packed fresh, they deliver a sweet, nutty crunch—perfect for pies, granola, salads, or snacking.
-
No preservatives or additives
-
Keto-friendly, Kosher, Vegan
-
Non-GMO
-
Great for baking, roasting, or snacking
- Regular price
- $14.98
- Regular price
-
- Sale price
- $14.98
- Unit price
- per
Couldn't load pickup availability
Usually leaves our facility within 24-48 hours
Item Code: IN401_10
Warning: California’s Proposition 65

NON-GMO

KOSHER

KETO & PALEO DIET FRIENDLY

GLUTEN FREE

NO OIL
Product Description
top products
- Regular price
- $13.16
- Regular price
-
- Sale price
- $13.16
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.49
- Regular price
-
- Sale price
- $13.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.95
- Regular price
-
- Sale price
- $14.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.95
- Regular price
-
- Sale price
- $19.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.95
- Regular price
-
- Sale price
- $19.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.50
- Regular price
-
- Sale price
- $12.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.95
- Regular price
-
- Sale price
- $13.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.99
- Regular price
-
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $49.20
- Regular price
-
- Sale price
- $49.20
- Unit price
- per
- Regular price
- $59.20
- Regular price
-
- Sale price
- $59.20
- Unit price
- per
- Regular price
- $49.20
- Regular price
-
- Sale price
- $49.20
- Unit price
- per
- Regular price
- $26.95
- Regular price
-
- Sale price
- $26.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.98
- Regular price
-
- Sale price
- $14.98
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.98
- Regular price
-
- Sale price
- $14.98
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.98
- Regular price
-
- Sale price
- $13.98
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.95
- Regular price
-
- Sale price
- $14.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.98
- Regular price
-
- Sale price
- $14.98
- Unit price
- per
Free Delivery
from $50
99% Customer
Feedbacks
30 Days
for free return